Volg ons op onze social media kanalen !

FLEX MODULAIR PACK

Proximus komt met het FLEX pack dat je volledig zelf kan personaliseren!

Proximus FLEX

Proximus Flex is ...

Proximus FLEX

Proximus Flex is ...

Proximus 4G - 5G dekking
82.9

Proximus 4G dekking

Proximus heeft over heel belgïe een dekking van 82.9% op het 4G netwerk.

71%

Orange 4G dekking

Orange heeft slechts 71% dekking over geheel Belgïe.

69.3

Telenet 4G Dekking

Telenet scoort het laagst met net geen 70% dekking voor heel België

Speel de video voor meer info over Proximus Fiber

proximus partner
proximus partner

Essec Telecom Center Paal

  • Schoebroekstraat 48
  • 3583 Paal-Beringen
  • (T) +32 11 45 04 60
  • (F) +32 11 45 04 61
  • (E) paal@essec.be

Essec Telecom Center Hasselt

  • Kempische Steenweg 89
  • 3500 Hasselt
  • (T) +32 11 23 22 61
  • (F) +32 11 23 12 28
  • (E) hasselt@essec.be

Essec Telecom Center Genk

  • Bochtlaan 4
  • 3600 Genk
  • (T) +32 89 32 34 90
  • (F) +32 89 32 34 91
  • (E) genk@essec.be

Essec Telecom Center Pelt

  • De Koel 16A
  • 3910 Pelt
  • (T) +32 11 80 94 94
  • (F) +32 11 80 94 95
  • (E) pelt@essec.be

Essec Telecom Center Lanaken

  • Schumanplein 20
  • 3620 Lanaken
  • (T) +32 89 71 30 00
  • (F) +32 89 71 16 62
  • (E) lanaken@essec.be

Essec Telecom Center Heusden-Zolder

Essec Telecom Center Bree

  • Markt 1
  • 3960 Bree
  • (T) +32 89 70 49 88
  • (F) +32 89 70 49 92
  • (E) bree@essec.be

Essec Telecom Center Maasmechelen

Essec Telecom Center Diepenbeek

  • Grendelbaan 21
  • 3590 Diepenbeek
  • (T) +32 11 32 56 42
  • (F) +32 11 32 56 43
  • (E) diepenbeek@essec.be
Essec Telecom Shops Limburg
[edgtf_instagram_list number_of_columns=”two” type=”carousel” space_between_columns=”medium” show_instagram_icon=”yes” slider_loop=”yes” slider_autoplay=”yes” slider_navigation=”yes” slider_pagination=”no” number_of_photos=”5″ transient_time=”600″]