Volg ons op onze social media kanalen !

Contacteer ons

Je kan ons bereiken tijdens onze openingsuren. We proberen zo snel mogelijk te reageren op je vraag, tijdens onze kantooruren reageren wij binnen het uur.



    Onze winkelpunten

    Paal – Beringen

    paal@essec.be

    +32 11 45 04 60

    Schoebroekstraat 48, 3583 Beringen

    Heusden – Zolder

    heusden@essec.be

    +32 11 54 72 12

    Meylandtlaan 142, 3550 Heusden-Zolder

    Hasselt

    hasselt@essec.be

    +32 11 23 22 61

    Kempische Steenweg 89, 3500 Hasselt

    Diepenbeek

    diepenbeek@essec.be

    +32 11 32 56 42

    Grendelbaan 21, 3590 Diepenbeek

    Genk

    genk@essec.be

    +32 89 32 34 90

    Bochtlaan 4, 3600 Genk

    Maasmechelen

    maasmechelen@essec.be

    +32 89 70 39 15

    Koninginnelaan 115, 3630 Maasmechelen

    Bree

    bree@essec.be

    +32 89 70 49 88

    Markt 1, 3960 Bree

    Pelt

    pelt@essec.be

    +32 11 80 94 94

    De Koel 16A, 3910 Pelt